Світ сповнений гігантів, чиї розміри вражають уяву. Від морських глибин до безкрайніх саван, ці істоти демонструють неймовірні масштаби, досягнуті в ході еволюції.
До речі, їжаки – хижі тварини, в основному їдять різних комах, слимаків, ящірок, мишей, дрібних вужів. Вони не їдять яблука і грибочки, як розказується в дитячих казках чи показується в рекламі по телевізору.
Розпис пляшки акриловими фарбами: покроковий опис, особливості та рекомендації
Як наслідок, коли широкої підтримки зазнала гіпотеза про вторинне спрощення у зв'язку з паразитним способом життя, ці погляди відкинули.
Інгібітори ароматази: призначення та список препаратів
● З усіх тварин тільки кролики та папуги можуть дивитися назад, не повертаючи голови.
Зоологія — наука, що вивчає світ тварин та їх взаємозв'язки з навколишнім середовищем. Зоологія являє собою цілу систему наукових дисциплін, кожна з яких має своє завдання і свої об'єкти дослідження. Протозоологія вивчає одноклітинних тварин, гельмінтологія — паразитичних червів, карцинологія — ракоподібних, арахнологія — павукоподібних, ентомологія — комах, малакологія — молюсків, іхтіологія — риб, батрахологія — земноводних, Тварини герпетологія — плазунів, орнітологія — птахів, мамаліологія — ссавців.
Серце синього кита настільки велике, що людина могла б проплисти по його артеріях!
Вони дають їжу. Багато культури вживають їх м’ясо в їжу. Наприклад, риба, птахи, кабани, зайці.
Небезпеки підстерігають звірів на кожному кроці. Тисячі тварин гинуть через брак паші і спраги, холод і спеку, хвороби і хижаків. Ось і рятують вони себе і своїх дитинчат кожен по-своєму, хто як вміє.
Для дорослих диких кішок нявкання взагалі не характерне в жодних ситуаціях.
Батьки в усьому допомагають своїм дитинчатам. Вилизують їх з ніг до голови, очищаючи від найменших пилинок. Адже самі лисенята ледь-ледь можуть почухатись. Навіть коли діти починають виходити з нори, дорослі лисиці допомагають їм чиститись. Поступово, багато чому навчившись у батьків, дитинчата відчувають все більшу самостійність.
В домашніх умовах людина має можливість контролювати популяцію певного тваринного і проводити селекцію. Звідси з’являються нові породи, наділені новими якостями.
Лисенята народжуються голими і сліпими. Вони можуть тільки злегка перевалюватися з боку на бік. Перший місяць життя дитинчата тільки їдять, сплять і швидко ростуть. Незабаром їх шерстка стає димчасто-коричневою.